KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8917033
nr 891 7033
Grigor Auer
(1882-1967)
Akvarell, Grigor Auer (1882-1967), motiv från Terijoki, signerad. 1918, 43x60
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 28 april 2014
kl 20:17:03
24/4 19:11:20
- Klassiska
28 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska